go rolex has been providing customized services to customers.

 

Naše advokátní kancelář Vám zajistí komplexní právní servis zejména v oblasti obchodního práva, rádi Vám pomůžeme se založením či správou Vaší obchodní společnosti, spolehlivě a zodpovědně zpracujeme obchodní smlouvy, poskytneme Vám právní servis v obchodněprávních sporech či vymůžeme Vaše pohledávky.

V oblasti práva občanského svým klientům nabízíme služby spočívající v úpravě či vypořádání věcných práv, nabývání či prodeje nemovitostí a ochranou jejich soukromých práv, případně i práv plynoucích z nároků na ochranu osobnosti.

Pravidelně řešíme problémy v oblasti autorského a softwarového práva. Máme dlouholetou praxi v poskytování komerčního a korporačního poradenství.Článek Sponzorováno Najděte něco pro každého v naší kolekci barevných, jasných a stylových ponožek. Kupujte jednotlivě nebo v balíčcích, abyste si přidali barvu sock šuplík!

Náš tým nabízí svým klientům komfortní právní servis. Samozřejmostí je zastupování právnických či fyzických osob v řízeních před civilními či rozhodčími soudy ve všech instancích, jakož i před správními orgány.

Comments are closed.